درباره دوره رویش

 

معرفی دوره

کارگاه آموزشی رویش با هدف حمایت از کنشگران فعال در عرصه رسانه ای و فضای مجازی در قالب آموزش بایسته ها و تکنیک های آن طراحی و برنامه ریزی شده است. این کارگاه محورهای رسانه های اجتماعی با محوریت توئیتر و اینستاگرام، کلیپ و مستند، موشن گرافیک، طراحی گرافیک، انیمیشن و اپلیکیشن را شامل می شود که مخاطبان خود را هم در زمینه¬های تکنیکی و مهارتی و نیز محتوایی آموزش خواهد داد. تأکید طراحان این برنامه بر ویژگی کارگاهی بودن ما را بر آن داشت که از سرفصل-ها و اساتید کاربردی در این دوره استفاده شود لذا در طراحی سرفصل ها و به تبع دعوت از اساتید، مشورت های زیادی با مجموعه های تولیدی در عرصه های رسانه ای انجام شد و نهایتا برنامه ریزی تفصیلی این دوره نیز بر عهده این مجموعه ها است. طراحی و برنامه ریزی این دوره مخصوص کسانی است که در محیط دانشجویی به صورت غیر حرفه ای و یا نیمه حرفه ای در یکی از محورهای این دوره فعالیت دارند لذا این دوره باعث اثرگذاری بیشتر و حرفه ای تر این مخاطبان خواهد شد. با توجه به ویژگی نخبگانی بودن این دوره در فضای دانشجویی، گزینش افراد بر اساس سابقه رسانه ای و کارهای تولیدی افراد در این عرصه صورت می گیرد.

این کارگاه ها از تاریخ پانزدهم لغایت نوزدهم بهمن ماه برگزار می شود لذا پذیرش مخاطبین در تاریخ چهاردهم بهمن ماه (یکشنبه بعدازظهر) در محل سازمان بسیج دانشجویی کشور صورت می گیرد. همچنین مکان برگزاری این کارگاه ها به دلیل محیط مناسب کلاسی و خوابگاهی در اردوگاه سیدالشهداء سازمان در محل آبعلی است.
این برنامه برای همه مخاطبین اسکان شب اختصاص داده است لذا این کارگاه ها به صورت شبانه روزی برگزار می شود و امکان خروج برای مخاطبین تهرانی وجود ندارد.
در پایان برگزاری این کارگاه ها گواهی شرکت در آن برای همه مخاطبان منتخب دوره صادر می شود و همچنین این افراد به مراکز و مجموعه های فرهنگی رسانه ای انقلابی معرفی و به کارگیری خواهند شد.

 

برای ثبت نام کلیک کنید